ІІІ Міжнародна науково-практична конференція KyivTex&Fashion

31 жовтня 1019 року у стінах КНУТД відбулась третя Міжнародна науково-практична конференція текстильних та фешн технологій «KyivTex&Fashion». Організатором конференції є факультет індустрії моди.

Цього року на конференції були представлені наукові розробки та практичні результати діяльності вчених та спеціалістів з Грузії, Арабської Республіки Єгипет, Республіки Білорусь, Федеративної Республіки Нігерія, Федеративної Республіки Німеччина, Турецької Республіки, Республіки Польша, Чеської Республіки та України.

Фото_1

Учасники мали можливість обмінятись своїми науковими досягненнями в галузі текстильних та фешн технологій та практикою впровадження інноваційних розробок, які сприяють подальшому розвитку галузі.

Пленарне засідання відкрила декан факультету індустрії моди Людмила Іванівна Зубкова. З вітальним словом до гостей звернулися: проректор з освітньої діяльності КНУТД Світлана Степанівна Гаркавенко, директор ТОВ «Дана Мода» Іванова Людмила Іванівна, президент ГО ЛІГА «УКРШКІРВЗУТТЯПРОМ» Олександр Григорович Бородиня, доцент кафедри галузевого машинобудування Луцького національного технічного університету Назарчук Людмила Володимирівна.

Фото_2

Фото_3

У першій частині пленарного засідання свої доповіді представили: Ірина Науменко (Українська асоціація підприємств легкої промисловості «Укрлегпром») «Модна індустрія у векторах світових трендів», Sherif Fawzy (Menoufia University, Egypt) «New Trends in Medical Applications by Using Technical Textiles», Оксана Кушніренко (Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України) «Впровадження смарт технологій в текстильній та фєшн індустрії», Katerina Smykalo (Kherson National Technical University) «Investigation of hairiness of fabric by weight method», Людмила Галавська (КНУТД) «Удосконалення конструкції та технології виготовлення натільної білизни для пілотів бойових машин», Olha Sumska (Kherson National Technical University) International scientific and technical cooperation as a mechanism of increasing innovative potential of textile industry, Світлана Гаркавенко (КНУТД) «Напрями наукових досліджень кафедри конструювання та технології виробів зі шкіри».

Фото_4

Фото_5

Після неформального спілкування для гостей була проведена екскурсія лабораторіями та музеями університету.

Фото_6

Організаційний комітет висловлює свою щиру подяку усім, хто приєднався до ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції текстильних та фешн технологій «KyivTex&Fashion».

Чекаємо на зустріч наступного року на конференції з нагоди 90-річчя Київського національного університету технологій та дизайну.