IV міжнародна науково-практична конференція (20 жовтня 2020)

20 жовтня 2020 року в рамках святкування 90-річчя Київського національного університету технологій та дизайну відбулася четверта Міжнародна науково-практична конференція текстильних і фешн технологій «KyivTex & Fashion». Організатором конференції є Міністерство освіти та науки України та Київський національний університет технологій та дизайну.

В сучасних реаліях, в пік пандемії коронавірусу, даний захід – можливість для промисловців та науковців з різних міст України та зарубіжжя дистанційно поділитись науковими досягненнями в галузі текстильної та легкої промисловості та практичним досвідом застосування інноваційних розробок.

Відкрив конференцію ректор Київського національного університету технологій та дизайну, професор, доктор економічних наук, академік НАПН України Грищенко Іван Михайлович. Він наголосив на важливості проведення конференції у такий непростий час для всього світу. Привітали гостей Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна – проректор з наукової та інноваційної діяльності КНУТД та Романюк Євгенія  Олександрівна – заступник декана факультету Індустрії моди КНУТД.

З 90-річчям Київського національного університету технологій та дизайну привітали: Рімвідас Міласіус (Kaunas University of Technology, Литовська республіка), колеги з Могильовського державного університету продовольства (Республіка Білорусь), Пелик Леся Василівна (професор кафедри товарознавства та експертизи у митній справі Львівського торговельно-економічного університету), Славінська Алла Людвигівна (завідувачка кафедри технологій та конструювання  швейних виробів Хмельницького національного  університету).

Відео привітання Рімвідас Міласіус

Відео привітання Могильовського державного університету продовольства

Відео привітання Пелик Л.В.

Відео привітання Хмельницький національний університет

Відео привітання Назим Пашаєв

Відео Привітання Рябчиков М.Л.

Не оминули захід і такі давні друзі університету, як Прохоровський Андрій Станіславович (ТОВ «РАДА»), Чапланов Олександр Миколайович (трикотажне об’єднання «Основянка», м. Харків), Назим Пашаєв (Ерджиес університет, м. Кайсера, Туреччина), Назарчук Людмила Володимирівна (Луцький національний технічний університет), Рябчиков Микола Львович (Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків).

Модераторами конференції були професор кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів Олена Кизимчук та доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Наталія Садретдинова. Цього року до участі в конференції зареєстровано біля 90 доповідей науковців, які представляють 11 країн світу. В режимі онлайн учасники і гості конференції заслухали та обговорили доповіді представників ТОВ «Центр Швейного Обладнання» Ірини Даус; Головного управління розвитку та упроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України Василя Саковця; Херсонського національного технічного університету Юлії Фещук, представників фешн індустрії та науковців Київського національного університету технологій та дизайну.

Виступ Ірини Даус «САПР Assyst: інноваційне конструювання і моделювання одягу»

Виступ Юлії Фещук «Вдосконалення показників технологічних властивостей трикотажного полотна»

Виступ Олени Гузченко «Повний цикл розвитку fashion продукту для світового ринку»

Виступ Надії Дзяк «Кадрові проблеми при виході fashion-бренду на міжнародний ринок»

Презентація доповіді Олексія Василенко «Програмне забезпечення для автоматизованого проєктування рукавичок»

Виступ Данила Шипко «Визначення зміни натягу трикотажного полотна ультразвуковим безконтактним методом»

Виступ Марії Івасенко «Стилістична адаптація локальних fashion брендів до глобальних світових процесів»

Організаційний комітет висловлює свою щиру подяку усім, хто приєднався до ІV Міжнародної науково-практичної конференції текстильних та фешн технологій «KyivTex & Fashion».»

За результатами конференції видано збірник Тез доповідей KYIVTEX@FASHION 2020!

Чекаємо на зустріч наступного року!