І міжнародна наукова конференція 2017 р.

Цього року факультетом індустрії моди Київського національного університету  технологій та дизайну було проведено міжнародну конференцію текстильних та фешн технологій «KyivTex&Fashion».

Метою проведення конференції є обмін науковими досягненнями в галузі текстильної та легкої промисловості та практичним досвідом застосування інноваційних розробок.

Вітальним словом конференцію відкрив проректор Київського національного університету технологій та дизайну Віктор Каплун та декан факультету індустрії моди Людмила Зубкова

Учасниками конференції стали науковці з  України, Грузії, Молдови, Туреччини, Білорусі, Канади, США, Нігерії, Польщі, Великобританії, Болгарії.

В роботі конференції з доповідями виступили представники наукових установ Грузії та України:

• професор Кутаїського державного університету ім. Акакія Церетелі (Грузія) Ніно Долідзе
  • в.о. зав кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю Херсонського національного технічного університету Оксана Закора
  • завідувач кафедри дизайну одягу Київського національного університету культури та мистецтв Олександра Пенчук

А також представники підприємств легкої промисловості:

• директор ТОВ «Dana-moda» Людмила Іванова
  • президент Ліги «Укршкірвзуттяпром» Олександр Бородиня
  • головний науковий співробітник державного підприємства Київський державний науково-дослідний інститут текстильно-галантерейної промисловості Василь Омельченко
  • керівник відділу продажів компанії Хензель Текстиль Любов Євтушенко
  • директор з розвитку ТОВ «Jenadin» Оксана Єрьоменко
  • начальник швейно-трикотажного виробництва ТОВ «ШИКО» Вікторія Бурсай

Виступи доповідачів супроводжувались жвавою дискусією.

Частина доповідей конференції була представлена на постер-сесії, де автори могли поділитись своїми науковими здобутками у вигляді невимушеного спілкування.

Наукові розробки науково-педагогічних працівників факультету індустрії моди були представлені на виставці.

Ми раді були вітати гостей та учасників конференції, адже в поєднанні науки та виробництва ми бачимо майбутнє як наших власних інноваційних проектів, так і розвиток фешн індустрії України.